O Niemcach i CiA w Neonach i na Strefie Historii

Kto ze współczesnych wie, że żona słynnego niemieckiego wydawcy, Springla była mieszkanką Powiatyu Gdańskiego. Kto też ma świadomość jak dużo wiedziało CIA o lotnisku i życiu codziennym w Pruszczu Gdańskim. W najbliższy wtorek, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się promocja szóstego numeru Kwartalnika artystyczno-historycznego "Neony-tożsamość", w którym pojawią się bardzo ciekawe materiały na te właśnie tematy. Oba artykuły tego samego dnia dostępne będą także na www.strefahistorii.pl.

W programie m.in.: Omówienie 6. numeru kwartalnika "Neony-tożsamość", recital poezji śpiewanej Piotra Jana Ulatowskiego, do wierszy Ernesta Brylla, wiersze Romana Ciesielskiego, Wystawa malarstwa i grafiki Danuty Kraszewskiej.

30 maja (wtorek), godz. 18.oo

- PiMBP, Pruszcz Gd., ul. Wojska Polskiego 34

Podczas promocji będzie można kupić płytę z piosenkami skomponowanymi przez P.J. Ulatowskiego do wierszy Ernesta Brylla i oczywiście zdobyć autograf. 

(Red.) Roman Ciesielski fot. Neony - Tożsamość

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: