Artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami

Volkswagen kończy produkcje Garbusa - auta, które zmieniło historię

Właściciele firmy Volkswagen przekazali przykrą dla niektórych fanów motoryzacji decyzję. Przedstawiciele VW właśnie ogłosili, że przestają produkować i sprzedawać Garbusy, czyli kontynuacje jednego ze swoich najbardziej ikonicznych modeli. Volkswagena Beetle zwanego też Garbusem znają wszyscy fani motoryzacji.

Lee Iacocca nie żyje. Legendarna postać Motown Detroit

W 1946 roku rozpoczął karierę w Ford Motor Company. Przeszedł wszystkie szczeble kariery, zaczynając jako inżynier-stażysta. Po dziewięciu miesiącach od zatrudnienia przeniósł się do działu sprzedaży samochodów.

W 1960 roku, w wieku 36 lat, został prezesem Ford Division, ale 18 lat później został zwolniony przez Henry'ego Forda drugiego.

Czy odnaleziono neolityczne obserwatorium astronomiczne? Zagadkowe jamy w Borowie w województwie pomorskim

Na Pojezierzu Kaszubskim kilka kilometrów od Żukowa w rozwidleniu drogi krajowej nr 20 i drogi wojewódzkiej nr 211, w odległości kilkuset metrów od wsi Borowo, znajduje się miejsce z dużą ilością na pozór zwykłych zagłębień w ziemi. Ich lokalizacja, i jak się wydaje nieprzypadkowe ułożenie, wskazuje na działalność człowieka.

Historia linni Cross Country w Volvo

Samochody ze Szwecji mają ten niewątpliwy czynnik, który wpływa, że są postrzegane jako auta niezwykle ciekawe - baaa... one rzeczywiście takie są, Szwedzi do perfekcji opanowali zdolności analityczne w sferze potrzeb kupującego. Ich klientela to ludzie wymagający, nie chcący jednak mocno ukzywać światu "krzykliwości".